Temizlik Hizmetleri

  • Zemin Temizliği
  • Zemin Temizliği
  • Zemin Temizliği
  • Zemin Temizliği
  • Zemin Temizliği
  • Zemin Temizliği
  • Zemin Temizliği

Zemin Temizliği

Zemin temizliği hem yerinizin hijyeni açısından hem de dış görünüş açısından çok önemlidir. Zemin bir mekânın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgesidir. Özellikle ofis, banka, mağaza, otel, okul, dershane, lokal, hastane, kahvehane gibi kamu yerleşimlerinde zemin temizliğine daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Sert zeminler; mermer, kalebodur, taş, fayans zeminler:
Islak zemin tabir edilen sert zemin kaplamalarının uzun süre temizlenmemesi sonucu oluşabilecek kir, sadece silme yöntemi ile başa çıkılamayacak bir hale gelir. Derz aralarına biriken kir hem sağlık açısından hem de görüntü kirliliği açısından sorun teşkil eder. Bu tür zeminler, endüstriyel tip makinelerle fırçalama-ovma işlemi ile yıkanarak, sanayi tipi ıslak-kuru vakumlar yardımı ile pisliği çekilir. Metrekare olarak çok büyük zeminler için otomat tabir edilen yıkayıp aynı anda pis suyu çeken makineler kullanılmaktadır.

Tadilat ve inşaat sonrası zemin temizliği:
Mekânda yapılmış olan tadilat zeminde boya, harç vb. inşaat atıklarına sebep olacaktır. Bu tarz bölgeler temizlenmeden önce zeminde bulunan kaba çöpler toplanır, oluşmuş olan harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile kabası alınır ve daha sonra sanayi tipi makineler ve kimyasallar yardımı ile yıkama yapılır.

Personellerimize kılık kıyafet, hitap ve mesleki konular hakkında rutin eğitimler verilmekte ve denetimleri yönetim kadromuz tarafından sağlanmaktadır. Tarafımızdan yapılan keşif ve görüşme sonrası hazırlanan iş planı dahilinde çalışmalarımız yürütülür. Hazırlanan iş planımız ve yasal mevzuat bildirimleri tarafınıza raporlanarak şeffaf bir çalışma ortamı sağlanır. İşin her aşamasında yapılan ve devam eden işler hakkında müşterilerimize bilgilendirme sağlanır. İşin bitirilmesine müteakip mutlak olması gereken müşteri memnuniyetidir. 

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön