Temizlik Hizmetleri

Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizlik Hizmetleri

Evde, işyerinde, atölyede, ofiste oluşabilecek ufak ya da büyük çaplı yangın, mekânı kullanılmaz hale getirebilir. Yangın ve su basmasının neden olacağı hasar, normal temizlik standartlarını aşan çapta bir işlem gerektirebilir. Yangın ve su basması sonrası yapılan ortam temizliği, profesyonel bir ekip ve o ekibin kullanacağı ekipmanlarla yapılmalıdır.

Personellerimize kılık kıyafet, hitap ve mesleki konular hakkında rutin eğitimler verilmekte ve denetimleri yönetim kadromuz tarafından sağlanmaktadır. Tarafımızdan yapılan keşif ve görüşme sonrası hazırlanan iş planı dahilinde çalışmalarımız yürütülür. Hazırlanan iş planımız ve yasal mevzuat bildirimleri tarafınıza raporlanarak şeffaf bir çalışma ortamı sağlanır. İşin her aşamasında yapılan ve devam eden işler hakkında müşterilerimize bilgilendirme sağlanır. İşin bitirilmesine müteakip mutlak olması gereken müşteri memnuniyetidir.

Yangın hasarını temizlemek için uzman kadromuz öncelikle yer incelemesi yapıp, yangının bıraktığı lekelere, izlere göre gerekli temizlik malzemelerini seçer. Daha sonra ise yerinizi kısa sürede etkili bir şekilde eski haline döndürür.
Yapılan temizlik hizmetinden sonra, eviniz, işyeriniz, atölyeniz, ofisiniz eski kullanılabilir haline dönüştürülür. 

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön