Kurumsal

Kalite Politikamız

Hizmet ve Kalite Standartlarımız
Maksimum performans ve verimli çalışmamızı, projelere verdiğimiz gerekli  tüm teknik ve malzeme desteğinin yanı sıra  çalışanlarımızın mesleki eğitimlerinin uygun koşullarda, ölçülebilir nitelikte verilmesine borçlu olduğumuzu düşünüyoruz.

Ayrıca dönem dönem yapılan müşteri anketleri ve sıklıkla yapılan denetleme raporlarının şekillendirdiği hizmet anlayışımız Müşterimize daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

Kalite Güvence Programı
ICS GRUP, Kalite Güvence Programı ile güvenilir ve etkili bir hizmet sunuyor. Bu program,hizmetin en etkin şekilde kurulması, yürütülmesi ve denetlenmesi aşamalarında kontrol noktası görevini üstlenerek Müşterilerimize Dünya standartlarında hizmet sunmamızı sağlamaktadır.Bünyesinde bulunan tüm firmalarda bu standartları bulundurmayı ve uygulamayı değişmez bir şirket politikası olarak kabul etmiştir.

ICS GRUP için iş hayatınızdaki en önemli iki unsur, değer ve performanstır. Öğrenme arayışının hiç sona ermediği bir çalışma düzeni içerisinde gelecekteki liderlerini de kendi yetiştiren kurumumuz, mükemmellik tutkusu olmadan hizmet verilemeyeceği inancını taşımaktadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz ICS GRUP olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön