Covid-19 Salgını Yayılıyor

Kontrollü hayat, makse, mesafe ve hijyene dikkat edelim.

İstanbulda Barajlar Alarm Veriyor

Barajlardaki doluluk oran %22 ye düştü. Eğer kış mevsiminde yağmur yağmazsa durum vahim.

ICS | Entegre Çözüm Merkezi

Amacımızı iyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız konular;

Tesis Yönetim

Tesis içi ekiplerin ve sistemlerin yönetilmesini içeren bir hizmettir. Entegre bir hizmet olarak sunulur. Böylece bir tesisteki tüm fonksiyonların tek bir noktada birleştirilmesine izin verir.

Temizlik

Temizlik hayatımızın önemli bir parçasını oluşturur. Söz konusu şirketler olduğunda profesyonel temizlik hizmetleri hem maliyet hem de zaman açısından önemli tasarruflar sunar.

Satış ve Kiralama

Satış ver kiralama söz konusu olduğunda temizlik malzemelerinin yanı sıra temizlik makineleri de satıyoruz. Ayrıca ihtiyaç halinde kurumsal tedarik ile şirketlerin ihtiyaç duydukları temizlik malzemelerini en kısa sürede tedarik ediyoruz.

Özel Güvenlik ve Koruma

Şirketlere izinsiz girişleri engellemek için sunulan hizmetlerden biridir. İnsan güvenliğini öncelik olarak alan bu hizmet, aynı zamanda şirket bilgilerini de korumayı amaçlamaktadır.

Bahçe Bakım ve Peyzaj

Bahçeler binalarımızın estetik olarak daha hoş görünmesine yardımcı olur. İster konut olsun ister ticari bina olsun, iyi bakılmış bir bahçe binanın tüm görünüşünü değiştirir.

Dezenfeksiyon

İç mekanlarda bulunan zararlı mikroorganizmaların yok edilmesini hedefleyen bir hizmettir. Aslında bu hizmet rahatlıkla bir temizlik hizmeti olarak tanımlanabilir

Mesaj Bırakın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Lütfen tüm alanları geçerli bilgilerle doldurunuz.
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.