Kurumsal

İlkelerimiz

 • İnsanların ve işletmelerin mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir.
  Kurumumuzun başlıca ilkesi, verdiğimiz hizmetlerle insanların hayatlarını kolaylaştırmak, kendilerini özel ve mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Siz işinize odaklanırken, biz sunduğumuz ürün ve hizmetlerle daima yanınızda hazır bulunuruz.

 • Her zaman daha iyisini ararız.
  Memnuniyetinizi arttırmak ve yeni deneyimler yaşatmak için mükemmelliğin sonu olmayan bir yarış olduğu düşüncesiyle her zaman araştırır, öğrenir ve müşterilerimizin çalışma şartlarıyla örtüşecek biçimde uygularız.

 • Öğrenmenin Sonu Yoktur.
  ICS GRUP, başarıya giden yolda en önemli sermayenin "beyin gücü" olduğunun bilincindedir. Bu nedenle kurum bünyesinde bulunan "İK ademi" ile sektöre eğitimli ve deneyimli yöneticiler hazırlarız. Gerek teorik ve uygulamalı mesleki eğitimler, gerekse yönetim ve liderlik eğitimleriyle ICS GRUP, çalışanlarının kariyer yolculuklarına her zaman önem verir.

 • Birlikte Kazanırız.
  ICS GRUP 'un en önemli ilkelerinden biri de müşterisiyle birlikte kazanmayı hedeflemesidir. Müşterilerinin yer aldığı sektördeki her türlü yeniliği ve gelişmeyi takip ederek maliyetleri düşürebilecek tüm çalışmaları gerçekleştirir, müşterisinin menfaatini ve kazancını her zaman için ön planda tutar.

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön