Temizlik Hizmetleri

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe ve cam temizlikleri uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Mutlak emniyet ve profesyonellik gerektiren dış cephe temizlikleri,  metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır.  

Dış cephe temizliği işlerinde gerek cam, gerek metal temizlemelerinde kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizliği hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korunmalıdır.

Dış cephe temizlikleri bilinçli yapılmalıdır.  Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirketin iş güvenliği mevzuatına uygun olarak hizmet vermesidir. Unutulmamalıdır ki  can güvenliği ve emniyet önceliliği gerektiren bu tarz işlerde hizmet veren kadar hizmeti alan da sorumludur. İşletmelerdeki bu riskler ancak profesyonel bakış açısıyla aşılmaktadır. Yapılan dış cephe temizlik hizmetlerinde işin her safhasında denetim ve kontrol büyük önem arz etmektedir.

Sonuçta unutmayalım ki uzmanına bırakılmayan işlerin zararının telafisi zor ya da mümkün olmayacaktır. İşi  her zaman uzmanına yaptırmak gerekir.  ICS TEMİZLİK olarak sektördeki bu derece önem arz eden konularda danışmanlık hizmeti  de sağlanmaktayız.

Dış cephe temizliğinde vinçli dış cephe temizliği, sepetli dış cephe temizliği, platformlu dış cephe temizliği, araç ve ekipmanlı dış cephe temizliği ve dağcı ile dış cephe temizliği başlıkları altında çalışma yapılmaktadır. Hangi metot kullanılırsa kullanılsın ilk ve asıl olan iş güvenliği düşüncesi ile çalışmalarımız iş güvenliği mevzuatı dahilinde başlatılmaktadır. ICS TEMİZLİK olarak personellerimize mesleki konular hakkında rutin eğitimler verilmekte ve denetimleri yönetim kadromuz tarafından sağlanmaktadır. Tarafımızca yapılan keşif ve fizibilite çalışmaları sonucunda hazırlanan iş planı dahilin de çalışmalarımız yürütülür. Hazırlanan iş planımız ve yasal mevzuat bildirimleri tarafınıza raporlanarak şeffaf bir çalışma ortamı sağlanır. İşin her aşamasında yapılan ve devam eden işler hakkında müşterilerimize bilgilendirme sağlanır. İşin bitirilmesine müteakip mutlak olması gereken müşteri memnuniyetidir. 

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön