Temizlik Hizmetleri

 

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

  

ICS TEMİZLİK olarak 7000 ini aşan inşaat ve tadilat sonrası iş deneyimi ve tecrübesiyle, temizlik sektörünün en çok talep edilen hizmetlerinden olan  İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliği konusunda söz sahibidir.

Yeni inşa edilmiş bir ev aldınız ya da evinizde büyük bir tadilat yaptınız. Oluşan moloz, harç kalıntıları, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları ve en önemlisi dezenfektasyon ihtiyacı ile karşı karşıya kaldığınızda, yaşam alanlarınıza verdiğiniz değer ve önem seçeceğiniz yöntem ile doğru orantılı olacaktır. ICS TEMİZLİK olarak işin ifasında detaylara verdiğimiz önem bizi öne çıkartan önemli hususların başında gelmektedir.

Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıyıcı  yardımıyla çıkarılır. Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlenir. Tuvalet, lavabolar ve mevcut fayanslar uygun kimyasallarla temizlenir. Mutfak dolaplarının içi ve dışı temizlenir. Uygulamalarımız banyo, mutfak, tuvaletler, pencereler, zemin, antre ve duvarlar, kapılar, yatak odası, oturma odası gibi alanların önce kaba tozu temizlenir ve işin devamında detay ince temizlik uygulanarak müşteri memnuniyeti sağlanır.

Ev Temizliği
Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir.  Ev temizliği; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Temizlikyapılacak alan  keşif ve fizibilite aşamasında kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekipman sağlanır. Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları detaylıca temizlinir.

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşa kabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.

Temizliğin her aşamasında farklı tüm yüzeylere niteliğine uygun farklı kimyasallar kullanılmakta ve hijyen konusuna azami önem verilmektedir.

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön