Projelerimizden Bazıları

  • SİNPAŞ PALAS
  • SİNPAŞ PALAS

ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak 2016 yılında genel temizlik ve konsiyerj hizmeti  vermeye başladığımız Palas sitesinde ilk günkü heyecanla sürdürdüğümüz  hizmet anlaşımız başarılı bir şekilde devam etmektedir.  Sektörün kalite standartlarını yükseltmek ve sunduğumuz hizmet servislerimiz ve profesyonel çalışma anlayışımızla seçkin ailelerimize en iyi hizmeti elde etmelerini sağlayan şirketimiz, değişen ve gelişen dünyada sektördeki değişimlere ayak uyduran değil, gelişimleri ve değişimleri tayin eder duruma gelmiştir.

Palas'da Temizlik Hizmetleri
Palas sitesinde ikamet eden yaklaşık  10.000 seçkin ev sahiplerine vermiş olduğumuz temizlik hizmeti tarafımızca atanan profesyonel kadro ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hazırlanan iş planları dahilinde sürdürülmektedir.  Bu zor, ancak onurlu görevin ifasında %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz bizi başarıya taşıyan önemli unsurlardan olup yıllardır sürdürdüğümüz hizmeti aynı ilke ve kalite dahilinde sürdürmekteyiz.

Palas'da Eğitim ve Denetim
Palas da başarının devamlılığı, hizmet kalitesinin arttırılması ve sürekli gelişim prensibimize bağlı olarak tüm personellerimize periyodik iş eğitimleri bünyemizde bulunan yetkili ekip tarafından, iş güvenliği ve buna bağlı ilk yardım, yangın, doğal afet vb. konularda ki eğitimleri tarafımızca yetkilendirilen görevliler tarafından, kişisel gelişim, kendini ifade, iletişim vb. konulardaki eğitimleri ise uzman ekibimiz tarafında sağlanmaktadır.

Personel ve iş denetimlerimizde periyodik olarak denetim ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Denetimlerimiz proje ve personel bazlı olmak suretiyle iki aşamalı olarak yürütülmektedir.

Proje bazlı denetimlerimiz verilen hizmetin genel değerlendirmesinde önem arz etmekle birlikte, personel bazlı denetimlerimiz performans yönetimi ve oluşabilecek muhtemel eksikliklerin önceden tespiti ve önlem alınması hususunda önem arz etmektedir. Tarafımızca yapılan denetimler anlık olarak değerlendirilmekte , görülen aksaklıklara dair iş planı yayınlanmakta ve analiz raporları dahil tüm hususlar idare ile paylaşılmaktadır.

Palas'da İş Güvenliği
Palas sitesinde vermiş olduğumuz hizmet, kalite politikalarımız gereği iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmekte, denetlenmektedir.

Çalışanlarımız sağlık ve güvenliği önceliğimizdir. Bu kapsamda risk analizlerinin yapılması, gerekli önlemlerin alınması , eğitimlerin verilip sertifikalandırılması, periyodik muayenelerin yapılması vb. tüm ilgili konular olması gereken çerçevede değerlendirilmektedir.

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön