Projelerimizden Bazıları

 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN
 • SİNPAŞ ALTINORAN

ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak 2011 yılında genel temizlik ve konsiyerj hizmeti  vermeye başladığımız Altın Oran sitesinde ilk günkü heyecanla sürdürdüğümüz  hizmet anlaşımız başarılı bir şekilde devam etmektedir.  Sektörün kalite standartlarını yükseltmek ve sunduğumuz hizmet servislerimiz ve profesyonel çalışma anlayışımızla seçkin ailelerimize en iyi hizmeti elde etmelerini sağlayan şirketimiz, değişen ve gelişen dünyada sektördeki değişimlere ayak uyduran değil, gelişimleri ve değişimleri tayin eder duruma gelmiştir.

Altın Oran'da Temizlik Yönetimi
Altın Oran  sitesinde oluşturulan, bir şirket merkezi olabilecek statüdeki ki temizlik hizmetleri yönetim ofisinde kanuni ve idari yönden işin işleyişini aksatmayacak , anlık haberleşme, sevk ve idarenin sağlanabildiği tüm imkanlar sağlanmış olup proje sorumlusu ve yardımcıları tarafından başarılı bir şekilde idare edilmektedir.

Altın Oran'da Temizlik Hizmetleri
Altın Oran  sitesinde ikamet eden yaklaşık  10.000 seçkin ev sahiplerine vermiş olduğumuz temizlik hizmeti tarafımızca atanan profesyonel kadro ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hazırlanan iş planları dahilinde sürdürülmektedir.  Bu zor, ancak onurlu görevin ifasında %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz bizi başarıya taşıyan önemli unsurlardan olup yıllardır sürdürdüğümüz hizmeti aynı ilke ve kalite dahilinde sürdürmekteyiz.

Altın Oran'da Makine Ekipman
ICS TEMİZLİK A.Ş. 
olarak hizmet veren profesyonel ekibimizin imkan ve kabiliyetlerini arttıran, iş gücünü ve verimliliğini üst seviyelere taşıyan, mevcut teknolojik imkanları  hizmete en iyi şekilde entegre eden, sürekliliğini takip eden çalışma prensiplerimiz, temizlik hizmetlerine ayrı ivme kazandırmıştır.

Site temizlik ekibimize tahsis etmiş olduğumuz  şehir süpürücü(yol süpürme aracı) temizlik hizmetleri aracı (kamyonet), binicili ve iticili otomat parkuru bina içi ve dış cephe temizlik araçları vb. bir çok araç ve makine  ile geniş bir parkura sahiptir.

Altın Oran'da Dış Cephe Temizliği
Yıllık belirlenen periyotlarda yapılan dış cephe temizlik hizmetleri ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak başarılı bir şekilde yürütülmektedir.

Dış cephe temizlik hizmetleri son derece profesyonellik ve kurumsallık gerektiren sektördeki temizlik unsurlarının başında gelmektedir.  Yüksek cephe silimlerinde kullanılan yöntemler arasında vinçle temizlik, sepet sistemiyle temizlik,bazı araç ve makineler yardımıyla temizlik ile  dağcı metoduyla temizlik ilk akla gelenlerden bazılarıdır.  Kullanılacak yöntemin tayininden önce hazırlanacak iş planı belirleyici faktördür, iş planının hazırlanmasında mevcut teknik şartlar yapılacak işin içeriği gibi konuların önem arz ettiği gibi. Tüm bu unsurların yanı sıra en iyi hizmeti, en iyi şekilde ve en güvenilir yöntemlerle vermek ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak önem verdiğimiz bir konudur.  Bu bağlamda bünyemizde bulunan yetki belgeli profesyonel dağcı ekibimiz ile bu hizmet başarılı bir şekilde yıllardır sürdürülmektedir.

Altın Oran'da Eğitim ve Denetim
Altın Oran de başarının devamlılığı, hizmet kalitesinin arttırılması ve sürekli gelişim prensibimize bağlı olarak tüm personellerimize periyodik iş eğitimleri bünyemizde bulunan yetkili ekip tarafından, iş güvenliği ve buna bağlı ilk yardım, yangın, doğal afet vb. konularda ki eğitimleri tarafımızca yetkilendirilen görevliler tarafından, kişisel gelişim, kendini ifade, iletişim vb. konulardaki eğitimleri ise uzman ekibimiz tarafında sağlanmaktadır.

Personel ve iş denetimlerimizde periyodik olarak denetim ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Denetimlerimiz proje ve personel bazlı olmak suretiyle iki aşamalı olarak yürütülmektedir.

Proje bazlı denetimlerimiz verilen hizmetin genel değerlendirmesinde önem arz etmekle birlikte, personel bazlı denetimlerimiz performans yönetimi ve oluşabilecek muhtemel eksikliklerin önceden tespiti ve önlem alınması hususunda önem arz etmektedir. Tarafımızca yapılan denetimler anlık olarak değerlendirilmekte , görülen aksaklıklara dair iş planı yayınlanmakta ve analiz raporları dahil tüm hususlar idare ile paylaşılmaktadır.

Altın Oran'da İş Güvenliği
Altın Oran sitesinde vermiş olduğumuz hizmet, kalite politikalarımız gereği iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmekte, denetlenmektedir.

Çalışanlarımız sağlık ve güvenliği önceliğimizdir. Bu kapsamda risk analizlerinin yapılması, gerekli önlemlerin alınması , eğitimlerin verilip sertifikalandırılması, periyodik muayenelerin yapılması vb. tüm ilgili konular olması gereken çerçevede değerlendirilmektedir.

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön