Projelerimizden Bazıları

  • ORTAKÖY AVM
  • ORTAKÖY AVM
  • ORTAKÖY AVM
  • ORTAKÖY AVM
  • ORTAKÖY AVM
  • ORTAKÖY AVM

ORTAKÖY AVM müşteri ve ziyaretçilerine keyifli ve kaliteli alışveriş ve hizmet imkanı sağlayan bir işletmedir. Yoğun müşteri ve alışveriş trafiği yaşanan ORTAKÖY AVM'de temizlik hizmetleri yaklaşık 3 yılı aşkın bir süredir ICS TEMİZLİK A.Ş. tarafından başarılı ve istikrarlı bir şekilde sürdürülmektedir.

ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak 2011 yılı başlarından beri devam eden hizmetlerimiz  genel temizlik ve ek hizmetler  kapsamında iki aşamalı olarak sürdürülmektedir.  Verilen hizmetler mutlak memnuniyet ve sonuç odaklı çalışma prensipleri ile başarıyla sürdürülmekte olup verilen hizmetlerin geliştirilmesi adına eğitim ve gelişim programları dahilinde hizmet sürdürülmektedir. Avm temizlikleri sektörde ayrı bir nitelik ve birikim gerektiren önemli faaliyet alanıdır. Bu bağlamda  ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak verdiğimiz önem başarımızın temel unsurlarındandır.

Ortaköy AVM'de Temizlik Yönetimi
ORTAKÖY AVM'de  oluşturulan, Profesyonel idari kadromuz ekibinde görevli tüm personel ile tahsis edilen araç ve ekipmanı en doğru ve etkili kullanımla başarının sağlanacağı bilinciyle hareket etmekte, temizlik yönetiminin bir avm deki en önemli hizmet unsurlarından olduğu bilinciyle hizmet vermektedir.

Ortaköy AVM'de Temizlik Hizmetleri
ORTAKÖY AVM'yi ziyaret eden yaklaşık  3.000 seçkin müşteri ve ziyaretçiye vermiş olduğumuz temizlik hizmeti tarafımızca atanan profesyonel kadro ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hazırlanan iş planları dahilinde sürdürülmektedir.  Bu zor, ancak onurlu görevin ifasında %100 müşteri memnuniyeti  ilkemiz  bizi başarıya taşıyan önemli unsurlardan üç yılı aşkın süredir  sürdürdüğümüz hizmeti aynı ilke ve kalite politikalı dahilinde sürdürmekteyiz. 10:00 – 22: 00 saatleri arasında vermiş olduğumuz hizmet esnasında  daha dinç ve dinamik bir çalışma imkanı sağlamak amacıyla 1 saatlik yemek molasının yanı sıra 1 saatlik dinlenme  ve çay molasıyla  bağlı bulunduğu vardiya amirliğinde yoğun çalışan ekibimizin yeterli oranda dinlenme ve ihtiyaçları sağlanmaktadır.

Ortaköy AVM'de Makine Ekipman
ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak hizmet veren profesyonel ekibimizin imkan ve kabiliyetlerini arttıran, iş gücünü ve verimliliğini üst seviyelere taşıyan, mevcut teknolojik imkanları  hizmete en iyi şekilde entegre eden, sürekliliğini takip eden çalışma prensiplerimiz, temizlik hizmetlerine ayrı ivme kazandırmıştır.

ORTAKÖY AVM'yi  temizlik ekibimize tahsis etmiş olduğumuz  binicili ve iticili otomat parkuru bina içi ve dış cephe temizlik araçları sert zemin otomatları, yıkama ve cilalama otomatları vb. bir çok araç ve makine  ile geniş bir parkura sahiptir.

Ortaköy AVM'de Eğitim ve Denetim
ORTAKÖY AVM'de  sitesin  de başarının devamlılığı, hizmet kalitesinin arttırılması ve sürekli gelişim prensibimize bağlı olarak tüm personellerimize periyodik iş eğitimleri bünyemizde bulunan yetkili ekip tarafından, iş güvenliği ve buna bağlı ilk yardım, yangın, doğal afet vb. konularda ki eğitimleri tarafımızca yetkilendirilen görevliler tarafından, kişisel gelişim, kendini ifade, iletişim vb. konulardaki eğitimleri ise uzman ekibimiz tarafında sağlanmaktadır. Eğitime ve gelişime önem veren hizmet anlaşımız başarıyı yakalamamızda ki önemli unsurlar arasında görülmektedir.

Personel ve iş denetimlerimizde periyodik olarak denetim ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Denetimlerimiz proje ve personel bazlı olmak suretiyle iki aşamalı olarak yürütülmektedir.

Proje bazlı denetimlerimiz verilen hizmetin genel değerlendirmesinde önem arz etmekle birlikte, personel bazlı denetimlerimiz performans yönetimi ve oluşabilecek muhtemel eksikliklerin önceden tespiti ve önlem alınması hususunda önem arz etmektedir. Tarafımızca yapılan denetimler anlık olarak değerlendirilmekte ,  görülen aksaklıklara dair iş planı yayınlanmakta ve analiz raporları dahil tüm hususlar idare ile paylaşılmaktadır.

Ortaköy AVM'de İş Güvenliği
ORTAKÖY AVM'de vermiş olduğumuz hizmet, kalite politikalarımız gereği  iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmekte , denetlenmektedir.

Çalışanlarımız sağlık ve güvenliği önceliğimizdir. Bu kapsamda risk analizlerinin yapılması, gerekli önlemlerin alınması, eğitimlerin verilip sertifikalandırılması, periyodik muayenelerin yapılması vb. tüm ilgili konular olması gereken çerçevede değerlendirilmektedir.

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön