Projelerimizden Bazıları

Hizmet sektöründe yerini aldığı 2010 yılından itibaren ve yükselen bir ivmeyle ülke çapında büyümeye devam eden ICS GRUP müşterilerine daima "kendilerini özel hissettirecek farklılıklar yaşatmak" ilkesiyle faaliyet göstermektedir.

Hizmetin yeni adı…
Türkiye’nin gelişen ve daha da liberalleşen ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamı, tamamen yeni bir iş yaklaşımı yaratmıştır. Değişen şartlar, ticari kuruluşları daha verimli, daha az maliyetli ve daha az riskli yeni çalışma metotları aramaya yöneltmiştir. ICS GRUP, yeni ve daha modern çalışma metotları ve teknoloji kullanarak, yeni talepleri karşılamak amacıyla, geniş bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir. ICS GRUP, şirketlerin iş verimliliğini artırmaya yardımcı olan tesis hizmetleri yönetimi firmasıdır. 

ICS GRUP’ un esas hedefi Türkiye’deki hizmet sektörüne tamamen yeni bir vizyon ve yaklaşım getirmektedir. ICS GRUP, en iyi çalışma metotlarını kullanarak, işin niteliğine göre personel seçimi ve düzenli eğitimleri ile yapılan işleri, kullanılan malzemeyi, ekipman kalitesini sürekli kontrol ederek ve müşterileri ile iyi diyalog sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. 

ICS GRUP, tüm müşterilerinin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olarak maliyetlerini azaltma ve kontrol altında tutma imkanı vermektedir. Bu yüzden ICS GRUP sizin için en doğru ve uzun soluklu "iş ortağıdır".

Uzun soluklu iş ortağınız ICS GRUP…
ICS GRUP hızlı gelişen bir hizmet organizasyonudur. Bugün, her sektörü temsil eden uluslararası ve yerli, ticari ve sanayi işletmelerinden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. İşyeri kavramı genişledikçe bizim hizmet alanımızda genişlemektedir. ICS GRUP yüksek hizmet ilkelerine sadık kalarak, her geçen gün artan müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılama garantisi vermektedir.

Amacımızı, iyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız konular da dünyada kabul edilmiş en yüksek standartları yakalamaktır.

HİZMETLERİMİZ
ICS GRUP entegre tesis hizmetleri yönetimi, temizlik ve bakım hizmetleri, güvenlik hizmetleri, teknik hizmetler, peyzaj hizmetleri ile müşterilerine kaliteli hizmeti, en avantajlı ve uygun fiyat şartlarında sunar…

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön