Projelerimizden Bazıları

  • KELEBEKİA PREMİUM
  • KELEBEKİA PREMİUM
  • KELEBEKİA PREMİUM
  • KELEBEKİA PREMİUM
  • KELEBEKİA PREMİUM
  • KELEBEKİA PREMİUM

İstanbul Anadolu yakasının yapılan yatırımlar ile yakın gelecekte parlayan yıldızı olacak Sancaktepe sınırları içerisinde bulunan KELEBEKIA PREMIUM konum olarak kolay ulaşım imkanı sağlamakla birlikte, sağladığı sosyal imkanlar ile de Premium  bir yaşam imkanı sağlamaktadır.   Konsept bir site olan KELEBEKIA PREMIUM tasarım ve kalitesiyle göz doldurmaktadır. KELEBEKIA PREMIUM ve elit site ve işletmelerin vazgeçilmezi olarak ön plana çıkan ICS TEMİZLİK A.Ş. bir seneyi aşkın süredir temizlik hizmeti verdiği  KELEBEKIA PREMIUM'da başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

ICS GRUP. olarak 2013 yılı başlarından beri devam eden hizmetlerimiz  genel temizlik ve güvenlik  kapsamında iki aşamalı olarak sürdürülmektedir.  Verilen hizmetler mutlak memnuniyet ve sonuç odaklı çalışma prensipleri ile başarıyla sürdürülmekte olup verilen hizmetlerin geliştirilmesi adına eğitim ve gelişim programları dahilinde hizmet sürdürülmektedir.

Kelebekia Premium'da Temizlik ve Güvenlik Yönetimi
KELEBEKIA PREMIUM  sitesinde yürütülen temizlik ve güvenlik hizmetleri sitenin ihtiyaç gereklilikleri göz önünde bulundurularak planlanmış amaca hizmet eden bir anlayış ve disiplin ile sürdürülmeye devam etmektedir.  Sürecin işlemesinde en önemli unsur olarak görülen yönetim ve idare, hizmet verdiğimiz sitede ön plana çıkmaktadır. Denetimlerin sıklığı, eğitimlerin sürekliliği çalışanlar üzerinde olumlu ivmeler kazandırmaktadır. 

Kelebekia Premium'da Temizlik ve Güvenlik Hizmetleri
KELEBEKIA PREMIUM   ikamet eden yaklaşık  1.000 seçkin ev sahiplerine vermiş olduğumuz temizlik hizmeti tarafımızca atanan profesyonel kadro ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hazırlanan iş planları dahilinde sürdürülmektedir.  Bu zor, ancak onurlu görevin ifasında %100 müşteri memnuniyeti  ilkemiz  bizi başarıya taşıyan önemli unsurlardan bir yılı aşkın süredir  sürdürdüğümüz hizmeti aynı ilke ve kalite politikalı dahilinde sürdürmekteyiz. 08:00 – 17: 00 saatleri arasında vermiş olduğumuz temizlik hizmeti  esnasında  daha dinç ve dinamik bir çalışma imkanı sağlamak amacıyla 1 saatlik yemek molasının yanı sıra öğleden önce ve sonra olmak üzere 1 saatlik çay molalarıyla yoğun çalışan ekibimizin yeterli oranda dinlenme ve ihtiyaçları sağlanmaktadır. Vermiş olduğumuz güvenlik hizmetinde öne çıkan unsurların başında, mesleki yeterliliği yüksek disiplinli ve vizyon sahibi personellerin seçilmesi, eğitim ve denetimlerindeki ciddiyetle birleşmesiyle yakalanan başarı kararlılıkla sürdürülmektedir.

Kelebekia Premium'da Makine Ekipman
ICS GRUP olarak hizmet veren profesyonel ekibimizin imkan ve kabiliyetlerini arttıran, iş gücünü ve verimliliğini üst seviyelere taşıyan, mevcut teknolojik imkanları  hizmete en iyi şekilde entegre eden, sürekliliğini takip eden çalışma prensiplerimiz, temizlik ve güvenlik hizmetlerine ayrı ivme kazandırmıştır.

KELEBEKIA PREMIUM  temizlik ekibimize tahsis etmiş olduğumuz  otomat parkuru bina içi ve dış cephe temizlik araçları vb. bir çok araç ve makine  ile geniş bir parkura sahip olup, haberleşme , arama ve uyarı sistemleriyle de güvenlik hizmetlerine ayrıcalık sağlamıştır.

Kelebekia Premium'da Eğitim ve Denetim
KELEBEKIA PREMIUM  sitesin  de başarının devamlılığı, hizmet kalitesinin arttırılması ve sürekli gelişim prensibimize bağlı olarak tüm personellerimize periyodik iş eğitimleri bünyemizde bulunan yetkili ekip tarafından, iş güvenliği ve buna bağlı ilk yardım, yangın, doğal afet vb. konularda ki eğitimleri tarafımızca yetkilendirilen görevliler tarafından, kişisel gelişim, kendini ifade, iletişim vb. konulardaki eğitimleri ise uzman ekibimiz tarafında sağlanmaktadır. Eğitime ve gelişime önem veren hizmet anlaşımız başarıyı yakalamamızda ki önemli unsurlar arasında görülmektedir.

Personel ve iş denetimlerimizde periyodik olarak denetim ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Denetimlerimiz proje ve personel bazlı olmak suretiyle iki aşamalı olarak yürütülmektedir.

Proje bazlı denetimlerimiz verilen hizmetin genel değerlendirmesinde önem arz etmekle birlikte, personel bazlı denetimlerimiz performans yönetimi ve oluşabilecek muhtemel eksikliklerin önceden tespiti ve önlem alınması hususunda önem arz etmektedir. Tarafımızca yapılan denetimler anlık olarak değerlendirilmekte ,  görülen aksaklıklara dair iş planı yayınlanmakta ve analiz raporları dahil tüm hususlar idare ile paylaşılmaktadır.

Kelebekia Premium'da İş Güvenliği
KELEBEKIA PREMIUMNDE  vermiş olduğumuz hizmet, kalite politikalarımız gereği  iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmekte , denetlenmektedir.

Çalışanlarımız sağlık ve güvenliği önceliğimizdir. Bu kapsamda risk analizlerinin yapılması, gerekli önlemlerin alınması, eğitimlerin verilip sertifikalandırılması, periyodik muayenelerin yapılması vb. tüm ilgili konular olması gereken çerçevede değerlendirilmektedir.

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön