Projelerimizden Bazıları

  • AQUA CİTY 2010
  • AQUA CİTY 2010
  • AQUA CİTY 2010
  • AQUA CİTY 2010
  • AQUA CİTY 2010
  • AQUA CİTY 2010
  • AQUA CİTY 2010
  • AQUA CİTY 2010
  • AQUA CİTY 2010
  • AQUA CİTY 2010

İstanbul Anadolu yakasının elit sitelerinden olan SİNPAŞ AQUA CITY 2010 sitesi  seçkin ev sahiplerine de sağladığı imkanlar ile rahat bir yaşam imkanı sunmaktadır. ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak sağladığımız çözüm odaklı temizlik hizmetleri  sakinlerimize daha temiz ve ferah bir yaşam imkanı sağlamaktadır.

ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak 2012 yılında genel temizlik ve ek hizmetler  hizmeti  vermeye başladığımız AQUA CITY 2010 sitesinde  sürdürdüğümüz  hizmetlerimiz başarılı bir şekilde devam etmektedir.  Sektörün kalite standartlarını yükseltmek ve sunduğumuz hizmet servislerimiz ve profesyonel çalışma anlayışımızla seçkin ailelerimize en iyi hizmeti elde etmelerini sağlayan şirketimiz, değişen ve gelişen dünyada sektördeki değişimlere ayak uyduran değil, gelişimleri ve değişimleri tayin eden duruma gelmiştir. 

Aqua City 2010'da Temizlik Yönetimi
AQUA CITY 2010  sitesinde oluşturulan, şirket yönetim ve idari ofisimizde kanuni ve idari yönden işin işleyişini aksatmayacak , anlık haberleşme, sevk ve idarenin sağlanabildiği tüm imkanlar sağlanmış olup proje sorumlusu ve yardımcıları tarafından başarılı bir şekilde idare edilmektedir. Hizmet vermekte olduğumuz tüm işletmelerde olduğu gibi AQUA CITY 2010  sitesinde de bulunan idari ofislerimiz hizmet veren olarak bizlere ve hizmet alan olarak AQUA CITY 2010 sitesinin vizyonuna uygun kurgulanmıştır.

Aqua City 2010'da Temizlik Hizmetleri
AQUA CITY 2010  sitesinde ikamet eden yaklaşık  2.500 seçkin ev sahiplerine vermiş olduğumuz temizlik hizmeti tarafımızca atanan profesyonel kadro ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hazırlanan iş planları dahilinde sürdürülmektedir.  Bu zor, ancak onurlu görevin ifasında %100 müşteri memnuniyeti  ilkemiz  bizi başarıya taşıyan önemli unsurlardan olup yıllardır sürdürdüğümüz hizmeti aynı ilke ve kalite politikası dahilinde sürdürmekteyiz. 08:00 – 17: 00 saatleri arasında vermiş olduğumuz hizmet esnasında  daha dinç ve dinamik bir çalışma imkanı sağlamak amacıyla 1 saatlik yemek molasının yanı sıra öğleden önce ve sonra olmak üzere 1 saatlik çay molalarıyla yoğun çalışan ekibimizin yeterli oranda dinlenme ve ihtiyaçları sağlanmaktadır.

Aqua City 2010'da Makine Ekipman
ICS TEMİZLİK A.Ş.
olarak hizmet veren profesyonel ekibimizin imkan ve kabiliyetlerini arttıran, iş gücünü ve verimliliğini üst seviyelere taşıyan, mevcut teknolojik imkanları  hizmete en iyi şekilde entegre eden, sürekliliğini takip eden çalışma prensiplerimiz, temizlik hizmetlerine ayrı ivme kazandırmıştır.

AQUA CITY 2010 temizlik ekibimize tahsis etmiş olduğumuz  otopark temizlik aracı,  temizlik hizmetleri aracı (kamyonet), binicili ve iticili otomat parkuru bina içi ve dış cephe temizlik araçları vb. bir çok araç ve makine  ile geniş bir parkura sahiptir.

Aqua City 2010'da Dış Cephe Temizliği

Yıllık belirlenen periyotlarda yapılan dış cephe temizlik hizmetleri ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak başarılı bir şekilde yürütülmektedir.  2014 yılı haziran ayında tamamlanan dış cephe temizlik işleri başarıyla tamamlanmıştır.

Dış cephe temizlik hizmetleri son derece profesyonellik ve kurumsallık gerektiren sektördeki temizlik unsurlarının başında gelmektedir.  Yüksek cephe silimlerinde kullanılan yöntemler arasında vinçle temizlik, sepet sistemiyle temizlik, bazı araç ve makineler yardımıyla temizlik ile  dağcı metoduyla temizlik ilk akla gelenlerden bazılarıdır.  Kullanılacak yöntemin tayininden önce hazırlanacak iş planı belirleyici faktördür, iş planının hazırlanmasında mevcut teknik şartlar yapılacak işin içeriği gibi konuların önem arz ettiği gibi tüm bu unsurların yanı sıra en iyi hizmeti, en iyi şekilde ve en güvenilir yöntemlerle vermek ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak önem verdiğimiz bir konudur.  Bu bağlamda bünyemizde bulunan yetki belgeli profesyonel dağcı ekibimiz ile bu hizmet başarılı bir şekilde yıllardır sürdürülmektedir.

Aqua City 2010'da Eğitim ve Denetim
AQUA CITY 2010  sitesin  de başarının devamlılığı, hizmet kalitesinin arttırılması ve sürekli gelişim prensibimize bağlı olarak tüm personellerimize periyodik iş eğitimleri bünyemizde bulunan yetkili ekip tarafından, iş güvenliği ve buna bağlı ilk yardım, yangın, doğal afet vb. konularda ki eğitimleri tarafımızca yetkilendirilen görevliler tarafından, kişisel gelişim, kendini ifade, iletişim vb. konulardaki eğitimleri ise uzman ekibimiz tarafında sağlanmaktadır. Eğitime ve gelişime önem veren hizmet anlaşımız başarıyı yakalamamızda ki önemli unsurlar arasında görülmektedir.

Personel ve iş denetimlerimizde periyodik olarak denetim ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Denetimlerimiz proje ve personel bazlı olmak suretiyle iki aşamalı olarak yürütülmektedir.

Proje bazlı denetimlerimiz verilen hizmetin genel değerlendirmesinde önem arz etmekle birlikte, personel bazlı denetimlerimiz performans yönetimi ve oluşabilecek muhtemel eksikliklerin önceden tespiti ve önlem alınması hususunda önem arz etmektedir. Tarafımızca yapılan denetimler anlık olarak değerlendirilmekte ,  görülen aksaklıklara dair iş planı yayınlanmakta ve analiz raporları dahil tüm hususlar idare ile paylaşılmaktadır.

Aqua City 2010'da İş Güvenliği

AQUA CITY 2010  sitesinde vermiş olduğumuz hizmet, kalite politikalarımız gereği  iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmekte , denetlenmektedir.

Çalışanlarımız sağlık ve güvenliği önceliğimizdir. Bu kapsamda risk analizlerinin yapılması, gerekli önlemlerin alınması, eğitimlerin verilip sertifikalandırılması, periyodik muayenelerin yapılması vb. tüm ilgili konular olması gereken çerçevede değerlendirilmektedir.

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön